Pozvánka na konferenciu Riešenie krízových situácií

Dovoľte mi Vás touto cestou pozvať na našu 25. medzinárodnú vedeckú konferenciu Riešenie krízových situácií v špecifickom prostredí, ktorá je naplánovaná na 18. - 19. mája 2022. Konferencia sa bude konať prezenčne pri dodržaní všetkých platných bezpečnostných opatrení.

Cieľom konferencie je prezentácia nových trendov, postupov prevencie, skúseností a dobrej praxe, aktuálnych poznatkov získaných z vedeckovýskumnej činnosti a praktických skúseností z riešenia krízových situácií v podnikoch a vo verejnej správe, ako aj aktuálnych otázok v súvislosti so súčasnou bezpečnostnou situáciou.

Odborné zameranie konferencie:

• Krízové riadenie
  • Manažment rizík
  • Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
  • Priemyselná bezpečnosť
  • Krízová intervencia
  • Bezpečnostný manažment
  • Ochrana osôb, majetku
  • Prevencia kriminality
  • Kybernetická bezpečnosť
  • Ochrana kritickej infraštruktúry
  • Záchranné služby
  • Ochrana pred požiarmi
  • Záchranárska technika
  • Skúšobníctvo v ochrane pred požiarmi
  • Integrovaný záchranný systém

Výstupom konferencie bude zborník. Príspevky bez prihlášky aktívneho vystúpenia na konferencii v zborníku nebudú uverejnené. Termín odoslania online prihlášky a anotácie príspevku na konferenciu je predĺžený do
04.04.2022: prihláška.

Príspevok do zborníka je potrebné odoslať e-mailom do 11.04.2022. Všetky dokumenty je potrebné poslať na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .
Bližšie informácie o konferencii, vrátane pozvánky, prihlášky a šablóny na písanie článkov, sú dostupné na internetovej adrese.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Fakulta bezpečnostného inžinierstva