Výsledky hodnotenia žiadostí projektov Grantovej súťaže UNIZA – Výzva č. 1/2023

Na základe výzvy rektora č. 1/2023 Grantová Rada rozhodla o financovaní projektov nasledovne. Zmluvy o riešení projektu a podrobnejšie informácie dostanú zodpovední riešitelia projektov individuálne.

Výsledky hodnotenia žiadosti projektov grantovej súťaže UNIZA – výzva rektora č. 2/2023

Na základe výzvy rektora č. 2/2023 Grantová rada UNIZA rozhodla o financovaní projektov nasledovne:

• pokiaľ bolo priemerné hodnotenie projektu v rozmedzí od 3 - 5 bodov, tak sa projekty financujú v plnej výške, avšak maximálne do výšky stanovenej vo výzve, t. j. 1000 Eur,
  • projekty, ktorých priemerné bodové hodnotenie bolo v rozmedzí 2 – 2,99 bodov, tak sa financujú vo výške 50 % zo sumy rozpočtu stanovenej vo výzve, maximálne do 500 Eur,
  • projekty, ktorých priemerné bodové hodnotenie bolo menej ako 1,99 bodu, nebudú finančne podporené.

Podrobné informácie a zmluvy o riešení projektu dostanú zodpovední riešitelia jednotlivých projektov.

Výsledky záverečného hodnotenia ukončených projektov grantovej súťaže UNIZA – výzva č. 1/2022

Aktualizácia predĺženia - Vyhlásenie grantovej súťaže UNIZA – Výzva č. 2/2023

Rektor Žilinskej univerzity v Žiline vyhlasuje grantovú súťaž UNIZA na podávanie návrhov projektov študentmi UNIZA – výzva č. 2/2023. Grantová súťaž je vyhlásená v súlade so Smernicou č. 180 Grantový systém Žilinskej univerzity v Žiline (ďalej len „Smernica UNIZA č. 180“).

Cieľ grantovej súťaže UNIZA: podpora vedecko-výskumnej činnosti študentov UNIZA.

Zodpovedná osoba za obsah aktuálnej podstránky: Ing. Petra Grajcaríková / +421 41 513 5142 / petra.grajcarikova@uniza.sk

Zodpovedná osoba za obsah aktuálnej podstránky: Ing. Katarína Markusová / +421 41 513 5156 / katarina.markusova@uniza.sk