ÚCV – Detská letná jazyková škola

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že Ústav celoživotného vzdelávania opätovne otvára svoje brány deťom prostredníctvom „Detskej letnej jazykovej školy“. V ponuke máme anglický jazyk pre deti od 7 do 14 rokov vrátane. Upozorňujeme, že aktivity sú vo všetkých turnusoch rovnaké. Program a prihlášky nájdete na našej webovej stránke. Prihláška je elektronická, nie je potrebné nám zasielať papierovú verziu. Súčasťou prihlášky je aj kópia preukazu poistenca, prosím, vopred si pripravte foto, scan...

Čo robíme a aké opatrenia zavádzame počas DLJŠ 2021:

• Máme limitovaný počet detí – v každej skupine je maximálne 12 detí.
  • Osobám, ktoré nie sú súčasťou tímu DLJŠ bude zamedzený prístup k deťom.
  • Budeme dôrazne dbať na umývanie rúk.
  • Bude zabezpečené pravidelné denné upratovanie všetkých prevádzkových priestorov s použitím dezinfekčných prostriedkov.
  • Dohliadneme na pravidelné vetranie učební počas celého týždňa.
  • Sme pripravení zabezpečiť zvýšenú informovanosť rodičov o zdravotnom stave dieťaťa počas DLJŠ.
  • Budeme vyžadovať vyhlásenie o bezinfekčnosti (COVID-19 a iné infekčné ochorenia) pred nástupom do DLJŠ.
  • Lektori budú zvlášť inštruovaní o dodržiavaní opatrení, monitorovaní zdravotného stavu detí a o postupe v prípade podozrenia na infekciu.
  • Podľa aktuálnych informácií nosenie rúšok sa bude vyžadovať vo vonkajších aj vnútorných priestorov areálu.

Aktuálnu situáciu stále monitorujeme. Meniacim podmienkam sa flexibilne prispôsobujeme a plánované opatrenia budeme upravovať/dopĺňať podľa aktuálnej situácie.

V prípade otázok sa môžete na nás kedykoľvek obrátiť, radi vám odpovieme.

Plagát

Ústav celoživotného vzdelávania