Pozvánka na International week UNIZA

Dovoľujeme si Vás pozvať na Internationl week UNIZA, ktorého program je rozdelený do dvoch dní.

V stredu 10. marca je venovaný téme „Aspects that Affect the Quality of Education in the COVID-19 Time within the International Exchanges” a vo štvrtok 11. marca spolu s kolegami z Karlovej univerzity v Prahe sa uskutoční zaujímavá diskusia k téme “Current Challenges in Virtual Mobilities within COVID-19 Pandemic”.

Ak máte záujem zúčastniť sa, link na pripojenie pre jednotlivé dni nájdete nižšie.

10. 3. 2021 o 10.00 hod. – „Aspects that Affect the Quality of Education in the COVID-19 Time within the International Exchanges” – Join event

11. 3. 2021 o 10.00 hod. – „Current Challenges in Virtual Mobilities within COVID-19 Pandemic” – Join event

Tešíme sa na Vašu účasť