Výzva na podávanie žiadostí o ročné štipendium na stáž v Japonsku v rámci programu „Vulcanus in Japan 2023-2024“

Dovoľujeme si Vás informovať o novej výzve podávania žiadostí na získanie štipendia programu "Vulcanus in Japan" v akademickom roku 2023-2024. Vysokoškolskí študenti posledného ročníka Ing. štúdia a študenti PhD. štúdia sa môžu uchádzať o pridelenie štipendia na absolvovanie ročnej stáže v Japonsku podľa nižšie uvedených pravidiel a inštrukcií.

Žilinská univerzita v Žiline v počte úspešných uchádzačov o štipendium patrí medzi najúspešnejšie slovenské VŠ. Toto prestížne štipendium bolo udelené už štyrom študentom UNIZA.

Základné informácie k Výzve 2023-2024

• Ročná stáž začína v septembri 2023 a končí v auguste 2024.
  • Program stáže sa skladá zo 4-mesačného intenzívneho kurzu Japonského jazyka a 8-mesačnej stáže v japonskom podniku.
  • O štipendium sa môžu uchádzať VŠ študenti inžinierskeho zamerania, ktorí majú ukončený minimálne prvý ročník Ing. štúdia a študenti prvého a druhého ročníka PhD. štúdia. Štipendium nie je určené pre študentov Bc. štúdia.
  • V žiadosti študenta o štipendium sú požadované dokumenty potvrdzujúce štúdium na UNIZA (zameranie stáže musí byť v súlade so štúdiom študenta na UNIZA) a potvrdenia o zápise na štúdium.

Termín uzávierky podávania on-line žiadosti: 20 Január 2023

Podrobné informácie o programe

Description (Vulcanus webpage)
Flyer with QR code
Flyer in English

Statistics (visual)
Video testimonials in English from former participants

Postup podávania žiadosti

How to apply (& compulsory docs)
Application form
Frenquently asked questions

Kontakt:

EU-Japan Centre for Industrial Cooperation

Margherita Rosada – Vulcanus Manager
For universities Tel: +32 (0)2 282 3715

© 2022 Žilinská univerzita v Žiline. Všetky práva vyhradené.