Výzva na podávanie žiadostí o ročné štipendium na stáž v Japonsku v rámci programu „Vulcanus in Japan"

Dovoľujeme si Vás informovať o novej výzve "EU-Japan Centre for Industrial Cooperation" na podávanie žiadostí študentov z EÚ na získanie štipendia programu "Vulcanus in Japan 2022-2023".

UNIZA v počte úspešných uchádzačov o štipendium patrí medzi najúspešnejšie slovenské VŠ. Od roku 2008, kedy slovenskí študenti mohli požiadať o štipendium po prvý krát, bolo toto prestížne štipendium udelené štyrom študentom UNIZA. Naposledy v rámci programovej výzvy 2019-2020.

Základné informácie k Výzve 2022-2023

  • Ročná stáž začína v septembri a končí v auguste.
  • Program stáže sa skladá zo 4- mesačného intenzívneho kurzu Japonského jazyka a 8- mesačnej stáže v japonskom podniku.
  • O štipendium sa môžu uchádzať VŠ študenti inžinierskeho zamerania, ktorí majú ukončený minimálne prvý ročník Ing. štúdia a študenti prvého a druhého ročníka PhD. štúdia. Štipendium nie je určené pre študentov Bc. štúdia.
  • V žiadosti o štipendium sú požadované dokumenty potvrdzujúce štúdium na UNIZA (zameranie stáže je v súlade so štúdiom študenta na UNIZA) a potvrdenia o zápise na štúdium. Dokumenty je potrebné vyžiadať od poverených pracovníkov fakulty v anglickom jazyku. Kontakty
  • Žiadosti študentov o udelenie štipendia sú podávané on-line najneskôr do 20. januára 2022.

 

Podrobné informácie o programe

 

Postup podávania on-line žiadostí o štipendium

 

Termín podania on-line žiadosti: 20 Január 2022

 

Mgr. Lenka Kuzmová
OMVaM e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
kontaktná osoba UNIZA pre program VULCANUS

© 2016 Žilinská univerzita v Žiline. Všetky práva vyhradené.