Nové Poradenské a kariérne centrum UNIZA

Chcete úspešne zvládnuť vysokoškolské štúdium?
Hľadáte podporu pri riešení osobných alebo sociálnych problémov?
Ocitli ste sa v psychicky náročnej životnej situácii? Hľadáte inšpiráciu pre osobnostný rozvoj a budúcu kariéru?

Pre podporu a zefektívnenie štúdia, pre podporu spokojného osobného života študentov a úspešnú kariéru absolventov otvára UNIZA v akademickom roku 2021/2022 Poradenské a kariérne centrum.

Poradenské a kariérne centrum UNIZA vzniklo spojením poradenstva v Centre psychologickej podpory, sociálneho poradenstva a novovytvoreného kariérneho poradenstva. Poradenské centrum s komplexnými službami zaručí, že študenti budú mať ľahký prístup k poradenským a ďalším podporným službám, ktoré zodpovedajú ich rôznym potrebám. Jeho poslaním je pomôcť študentom nielen zvládnuť štúdium, ale pripraviť ich na vstup na trh práce, podporovať ich vzťah s univerzitou a vytvárať spojenie medzi akademickou pôdou a zamestnávateľmi.

Centrum sídli v priestoroch na prízemí budovy AA a svoje služby bude poskytovať pre študentov, uchádzačov, absolventov, zamestnancov a zamestnávateľov. Pracovníci novovzniknutého centra budú aktívne spolupracovať s jednotlivými fakultami a pracoviskami univerzity, realizovať poradenskú prácu s klientmi a organizovať odborné podujatia.

Informácie sledujte na web stránke UNIZA.

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Oddelenie pre vzdelávanie

© 2016 Žilinská univerzita v Žiline. Všetky práva vyhradené.