Capturing [Y]our Europe!

Študentom vysokých škôl prinášame jedinečnú možnosť zapojiť sa do celoeurópskej fotografickej súťaže a kreatívne zachytiť Európu vlastným pohľadom!

Do fotografickej súťaže "Capturing [Y]our Europe", ktorú v rámci projektu #YFactor organizujú stážisti Európskeho Výboru Regiónov v Bruseli pri príležitosti 25. výročia založenia tejto európskej inštitúcie sa môžu zapojiť študenti vo veku od 18 do 30 rokov, žijúci na území akéhokoľvek členského štátu Európskej únie. Pýtate sa, ako sa do súťaže zapojiť? Veľmi jednoducho! Prihláška do súťaže musí pozostávať z dvoch vlastných fotografií zachytávajúcich odpoveď na otázku "Ako pociťujete prítomnosť Európskej únie vo Vašom regióne?" Po uzatvorení odovzdávania prihlášok sa bude konať výstava súťažných fotografií v Bruseli. Víťazi súťaže tak získajú možnosť vycestovať do Bruselu a osobne sa zúčastniť slávnostného zahájenia výstavy, kde budú mať jedinečnú príležitosť prezentovať svoje fotografie. Okrem toho budú v rámci súťaže udeľované aj ďalšie ceny, a to pre súťažiacich ktorí sa umiestnia na druhom a treťom mieste. Prihlášky do súťaže môžu študenti posielať od 1. mája 2019 9:00 hod. do 31. mája 2019 16:00 hod. na emailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . 

Pre viac informácii o súťaži si záujemcovia môžu dohľadať informácie na oficiálnej webovej stránke projektu, facebookovom profile alebo môžu kontaktovať team s konkrétnymi otázkami a dotazmi prostredníctvom vyššie uvedenej emailovej adresy.

Plagát

 

Y-Factor Team

© 2016 Žilinská univerzita v Žiline. Všetky práva vyhradené.